Támogassa adója 1%-ával iskolánk idegennyelvi alapítványát

 

 

Az intézményünk keretei között működő TOLNA VÁROS GIMNÁZIUMÁNAK IDEGENNYELVI ALAPÍTVÁNYA a költségvetésből nem finanszírozható teljes mértékben, ám az iskolai életben nélkülözhetetlen tevékenységek támogatását tűzte ki célul.
Ismét itt az adóbevallási időszak. Adózni egyikünk sem szeret, de adni azért jó. Kérjük, ajánlja fel adója 1%-át az iskolánkat segítő alapítványának, hogy közelebb kerülhessünk céljaink megvalósításához.

Az alapítvány nyitott, működése nyilvános. Az alapítványhoz bármely bel- és külföldi természetes és jogi személy csatlakozhat, ha az alapítvány céljaival egyetért és azt anyagilag támogatni kívánja. A belföldi pénzbefizetéseket, átutalásokat az alapítvány 11746108-20016045 számú bankszámlája javára lehet teljesíteni, egyéb adományokat, felajánlásokat a kuratóriumhoz címzett bejelentéssel lehet megtenni.

Adószám: 19232661-1-17