Jelentkezési lap központi írásbeli vizsgára 2021

Jelentkezési lap központi írásbeli vizsgára 2021

Iskolánkba történő jelentkezés egyik feltétele mindkét képzési formában a központi írásbeli vizsga magyar nyelvből és matematikából. A feltétel teljesítéséhez szükséges jelentkezési lapot itt töltheti le.

Határidő: 2021. december 03.

A jelentkezési lap mind a 6 évfolyamos, mind a 4 évfolyamos képzési formára kitölthető.

A jelentkezési lapot abba a központi írásbelit szervező középiskolába kell beküldeni, amelyikben a tanuló az írásbeli vizsgát szeretné megírni.

A jelentkezés menetéről részletes tájékoztatás az Oktatási Hivatal honlapján található: https://www.oktatas.hu/pub_bin/dload/kozoktatas/beiskolazas/tajekoztatok/KIFIR_6_8_evf_gimn.pdf

Ezzel a jelentkezési lappal „csak” a központi írásbeli vizsgára jelentkezik a tanuló!

A 4 évfolyamos képzésünkre a jelentkezés mindenkinek a saját általános iskolájában történik, míg a 6 évfolyamos képzésre a jelentkezést a tanulónak (szülőnek) önállóan kell megtenni. Természetesen ebben iskolánk – ha a szülő kéri -, szívesen segítséget nyújt!

Beadási határidő: 2022. február 18.